Recenze ubytování Baška Voda

Zde si můžete přečíst názory na kvalitu pláže, plážového servisu, kvalitu restaurací a ubytování v letovisku Baška Voda.
Můžete přidat i svou vlastní recenzi. Podělte se s ostatními uživateli o své zkušenosti z dovolené.

Názory a hodnocení letoviska Baška Voda
Od: Ivan
Skvělé ubytování v Bašce Vodě, Chorvatsko mám hrozně rád a tuto oblast zvlášť. S přítelkyní jsme si vychutnávali večerní procházky při západu slunce. Je zde spousta pěkných restaurací, vyzkoušejte.
Od: Kristýna
Na Bašku Vodu mám krásné vzpomínky. Moře je zde nádherně čisté, oblázkové pláže. Určitě si udělejte výlet do vnitrozemí do pohoří Biokovo, stojí to za to.
Od: Hodnotitel
Baška Voda je naše oblíbené místo dovolené už po několik let. Je zde několik pláží pokryté drobnými kamínky a hrubším pískem. Moře je zde nádherně čisté, zkoušel jsem také potápění, je to fakt zážitek. Po večerech jsme pili víno v okolních tavernách a hráli minigolf.
Od: Sam
Kamínková pláž, hodně lidí, moc nedoporučuji!
Od: Vanda
Dostali jsme na Bašku Vodu v Chorvatsku doporučení od známých. Vyrazili jsme úplně bez rezervace ubytování. Našli jsme ubytování v soukromí celkem v pohodě, 200 m od moře. Baška Voda je opravdu nádherná. Určitě se zajděte podívat do přístavu na spoustu jachet, to je opravdu podívaná.
Od: Iveta
Je to již několik let, co jsme byli v Bašce Vodě. Našli jsme si on-line levný apartmán, bylo to jen 200 m od moře. Často na toto místo vzpomínám. Moře je zde průzračné. Půjčili jsme si auto a projeli i okolí.
Od: Adam
Toto chorvatské město doporučuji, pěkné borové háje, jen 10 km od Makarské. Pohodová dovolená.
Od: Michaela
V Bašce Vodě jsme byli loni s přítelem. Ocenily jsme skvělé restaurace, ochutnali jsme spousta mořských ryb, vychutnávali si večerní život.
Od: Tereza
Dovolená v Bašce Vodě se nám moc líbila. Počasí nám vyšlo úplně super. Pláže jsou zde sice více naplněné, moře je ale průzračné. A večer to krásně osvětlené pobřeží, procházky jsou zde nádherné.
Od: Jan
Baška voda je hezké středisko, má pěknou kamínkovou pláž ale co mi nevyhovuje je tam strašně moc lidí. Dovolenou v Bašce jsem si užil ale vrátit bych se tam již nechtěl. V Chorvatsku se dají najít hezké pláže, které nejsou tak přeplněné.
Od: Radka
Byla jsem v Bašce loni. Moc hezké město. Vyšlo nám počasí, bylo pořád kolem 30 stupňů a krásně teplé moře. Prostě báječná dovolená. Vybrali jsem levný apartmán a byly jsme překvapeni, jak byl slušně vybavený. Doporučuji všem.Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda