Předpověď počasí Baška Voda Chorvatsko

Průměrná teplota v Chorvatsku v létě je 26-28°C. Teploty mohou být i přes 40 °C. Nejteplejším měsícem v Chorvatsku je červenec. Chorvatsko je země, kde Vás počasí nezklame. Je tu téměř pořád hezky a prší zde mnohem méně častěji než ve střední Evropě. Proti České republice je zde také mnohem tepleji večer, takže večerní procházky a nakupování si můžete uživat při příjemné teplotě. Teplota moře je v Chorvatsku je od čerence do srpna téměř spolehlivě velmi příjemná. Koupat se dá od brzkého rána až do noci.

Srážky

Průměrný úhrn srážek je v Chorvatsku u pobřeží přibližně 1000-1600 milimetrů za rok. V letních měsících však prší mnohem méně.

Sluneční svit

Počet hodin slunečního svitu v Chorvatsku v létě se pohybuje kolem 8 – 10 hodin. V jižní části chorvatska až 12 hodin.

Aktuální počasí

Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda


Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda