Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Villa Perla. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Baška Voda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Villa Perla rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bašky Vody dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Villa Perla

BAŠKA-VODA
Bratuš 15, Bratus, 21320 Baška Voda

Sdílejte ubytování              

Villa Perla se nachází v malé rybářské vesničce Bratus na nádherné Makarské riviéře. Je obklopená středomořskou vegetací a květinami a nabízí klimatizované ubytovací jednotky s výhledem na moře. Součástí apartmánů a studií je zařízený balkon se stolem, židlemi a výhledem na moře na jedné straně a do bujné zeleně na straně druhé. V zahradě mohou hosté využívat venkovní sprchu. Za příplatek lze zajistit služby praní a žehlení prádla. Vila stojí 70 metrů od pobřeží a 300 metrů od hlavní oblázkové pláže. Vila Perla se nachází 600 metrů od jachtařského přístavu a 300 metrů od centra obce, nejbližšího supermarketu, restaurace a kavárny Pobřežní promenáda dlouhá 3 km vás dovede až do letoviska Makarska. Baška Voda je vzdálená také 3 km. Majitelé vily vlastní loď a na požádání pro vás zorganizují výlet na ostrovy Brač, Korčulu a Hvar. Autobusové nádraží v Makarské je vzdálené 4 km a od splitského letiště vás dělí 70 km. Přibližně 250 metrů od apartmánů zastavuje místní autobus, kterým se dostanete do Makarské. Za příplatek je k dispozici také transfer na letiště.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda