Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Mobile Homes Adriatic Camping - Baško Polje. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Baška Voda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Mobile Homes Adriatic Camping - Baško Polje rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bašky Vody dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Mobile Homes Adriatic Camping - Baško Polje

BAŠKA-VODA
Baško Polje bb, 21320 Baška Voda

Sdílejte ubytování              

Mobile Homes Adriatic Camping - Baško Polje se na Makarské riviéře ve stínu borovic, hned vedle pláže. Nabízí mobilní domy se zařízenou terasou. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Každý mobilní dům má posezení s TV, kuchyňský kout a koupelnu se sprchou. Přístup k internetu lze zajistit na základě předchozího požádání. V kempu dále najdete Ă  la carte restauraci, supermarket, pekárnu a cukrárnu, vše v okruhu 100 metrů. Dále je zde bar, bankomat a dětské hřiště. Součástí sportovního zázemí je hřiště na basketbal, volejbal, fotbal a tenisový kurt. Baško Polje Mobile Homes leží 500–700 metrů od pláže, podle umístění vybraného mobilního domu. Centrum obce Baška Voda se nachází zhruba 1 km odtud.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda