Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Guesthouse Villa Rozika. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Baška Voda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Guesthouse Villa Rozika rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bašky Vody dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Guesthouse Villa Rozika

BAŠKA-VODA
Obala sv. Nikole 77, 21320 Baška Voda

Sdílejte ubytování              

Villa Rozika Guesthouse se nachází v letovisku Baška Voda, 150 metrů od hlavního náměstí. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Oblázková pláž se nachází jen pár kroků odtud. Všechny pokoje jsou klimatizovány a mají balkon, satelitní TV a vlastní koupelnu s ručníky a toaletními potřebami zdarma. Některé mají výhled na moře. Restaurace, obchod s potravinami i café bar jsou odtud vzdáleny jen několik kroků. Pláž s možností vodních sportů se nachází 100 metrů odtud. Guesthouse Villa Rozika se nachází v blízkosti promenády Baška Vody a 200 metrů od výstavy mušlí. Do 9 km vzdáleného letoviska Makarska je možné dojít po přímořské promenádě. Místní autobusová zastávka je odtud vzdálená 100 metrů a hlavní autobusové nádraží se nachází v letovisku Makarska. Bezplatné soukromé parkoviště je k dispozici 250 metrů od penzionu.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda