Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Sanda. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Baška Voda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Sanda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bašky Vody dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Sanda

BAŠKA-VODA
Omiška 3, 21320 Baška Voda

Sdílejte ubytování              

Apartments Sanda se nachází v klidném přímořském městečku Promajna na Makarské riviéře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatný gril a bezplatné Wi-Fi připojení. Nejbližší pláž a centrum městečka Promajna jsou vzdálené 350 metrů. Všechny apartmány jsou klimatizované a mají balkon nebo terasu s výhledem na moře. Ve všech je satelitní TV a vybavená kuchyň nebo kuchyňský kout s jídelním koutem. Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Do obchodu s potravinami je to 100 metrů. Nejbližší bar a restaurace se nachází v centru městečka Promajna. Přímořskou promenádu dlouhou 10 km vedoucí do Makarské je možné využít k pěší turistice a cykloturistice. Přibližně 5 km od apartmánů se rozkládá přírodní park Biokovo. Ve vzdálenosti 30 km na řece Cetina se lze věnovat raftingu a kanoistice. Diokleciánův palác, který je na seznamu chráněných památek UNESCO, se nachází ve městě Split, 55 km daleko. Na místní autobusové nádraží je to 400 metrů. Letiště Split je vzdáleno 65 km. Na místě je bezplatné parkoviště.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda