Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Deluxe Apartments Center. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Baška Voda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Deluxe Apartments Center rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bašky Vody dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Deluxe Apartments Center

BAŠKA-VODA
Srida 16, 21320 Baška Voda

Sdílejte ubytování              

Deluxe Apartments Center se nachází pouhých 20 metrů od pobřežní promenády v letovisku Baška Voda. Nabízí moderně zařízené pokoje s Wi-Fi zdarma, bezplatné parkoviště a satelitní LCD TV. Jen 50 metrů odtud na vás čeká jedna z nejznámějších pláží v Bašce. Všechny apartmány mají kuchyň s jídelním koutem, ledničkou a varnou konvicí. V koupelně najdete sprchu, fén a bezplatné toaletní potřeby. V apartmánech nechybějí ani bezpečnostní schránky. Deluxe Apartments Center se nachází v bezprostřední blízkosti obchodu s potravinami, zeleninového a rybího trhu, stejně jako několika restaurací a kaváren. Na autobusovou zastávku s častými spoji do Splitu a Makarské je to jen pár kroků. Živé město Makarska leží 10 km daleko a Split je vzdálený 50 km.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda