Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Irma. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Baška Voda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Irma rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bašky Vody dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Irma

BAŠKA-VODA
Naputica 28 , 21320 Baška Voda

Sdílejte ubytování              

Apartments Irma se nacházejí 300 metrů od oblázkové pláže a centra městečka Baška Voda. Jedná se o ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi připojením k internetu a balkonem s výhledem na moře. Všechny apartmány mají kompletně vybavený kuchyňský kout, posezení s TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchovým koutem. Na místě je hostům k dispozici také společná zastřešená terasa. Nejbližší restaurace je vzdálena pouze 50 metrů a obchod s potravinami do 150 metrů. Na pláži je možné si rezervovat jízdu na vodních lyžích nebo navštívit bar a v centru města si sjednat různé výlety lodí. Apartments Irma jsou dále okolo 500 metrů daleko od tenisových kurtů a fotbalového hřiště a 400 metrů od hotelu, kde hosté mohou využívat wellness a lázeňská zařízení. Vhodnou trasou na výlet je 9 km dlouhá cyklistická a pěší stezka z městečka Baška Voda do města Makarská. Autobusové nádraží hosté najdou v centru města. Vzdálenost na letiště Split činí 22 km.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda