Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Šarič. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Baška Voda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Šarič rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bašky Vody dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Šarič

BAŠKA-VODA
Naputica 28, 21320 Baška Voda

Sdílejte ubytování              

Apartments Šarič se nachází pouhých 300 metrů od břehu Jaderského moře a od centra letoviska Baška Voda. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV a balkonem. Hosté si mohou odpočinout v zahradě, kde jim je k dispozici vybavení na grilování. Jaderské moře je vidět ze všech apartmánů, ve kterých je vlastní koupelna s bezplatnými toaletními potřebami. Ubytování zahrnuje kuchyň nebo kuchyňský kout s nádobím, lednicí a rychlovarnou konvicí. Šarič Apartments stojí 5 minut chůze od oblázkové pláže, kde si můžete pronajmout lehátka, slunečníky a vodní skútry. Výlety lodí na nádherné ostrovy Brač, Hvar a Korčula mohou zajistit soukromí vlastníci lodí v centru města. U apartmánů je zdarma k dispozici veřejné parkoviště. Autobusové nádraží se nachází 300 metrů od objektu. K samoobsluhám, restauracím a nočním barům v městě Baška Voda dojdete pěšky. Živé město Split a tamní mezinárodní letiště leží asi 50 km od apartmánů Šarič. Recepce nabízí za příplatek a na vyžádání přepravu na letiště .
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda