Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Apartments Adria. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Baška Voda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartments Adria rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bašky Vody dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Apartments Adria

BAŠKA-VODA
Put Kapelice 54, 21320 Baška Voda

Sdílejte ubytování              

Apartments Adria se nachází 500 metrů od centra městečka Baška Voda a oblázkové pláže. Nabízí zahradu s grilem, který mohou hosté volně využívat, a klimatizované ubytovací jednotky s bezplatným Wi-Fi. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Každá ubytovací jednotka má vlastní vchod a balkon, kabelovou TV, kuchyňský kout s jídelní částí a koupelnu se sprchou, kde najdete zdarma připravené toaletní potřeby. Jen 200 metrů od Adria Apartments najdete obchod s potravinami a pekařství. V okruhu 400 metrů od objektu je několik barů a restaurací, které podávají nejrůznější pokrmy. Na pláži je k dispozici řada zařízení k provozování vodních sportů a 400 metrů odtud nabízí své služby půjčovna aut jízdních kol. Sjednat si lze také výlety na nedaleké ostrovy a raftingové výpravy na řeku Cetinu. Vyrazit můžete i na pěší túru po hoře Biokovo. Apartments Adria stojí zhruba 50 metrů od autobusového nádraží, 10 km od nejbližšího trajektového přístavu, který se nachází v Makarské, a zhruba 65 km od letiště Split. Za příplatek lze využít kyvadlovou dopravu.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda