Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Hotel Bacchus. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Baška Voda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Bacchus rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bašky Vody dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Hotel Bacchus

BAŠKA-VODA
Obala sv. Nikole 89, 21320 Baška Voda

Sdílejte ubytování              

Jen 20 metrů od Nikolina pláže oceněné modrou vlajkou a 200 metrů od centra městečka Baška Voda se nachází Bacchus Hotel. Nabízí restauraci a bar, stejně jako malé lázně, krytý bazén, saunu a masáže. Klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojení na internet jsou k dispozici. Jsou zařízené v pastelových barvách, všechny pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením, minibarem, TV se satelitním příjmem a telefonem. Některé jednotky mají balkon. Hotelová restaurace Baccho s výhledem na moře nabízí snídaně formou bufetu a večeře à la carte menu s nabídkou různých místních vín. Hosté mohou také relaxovat v Captains hospodě s výběrem nápojů. Různé rekreační zařízení lze nalézt na pláži nebo ve středisku. Nejbližší bary se nachází pouhých 50 metrů od Bacchus Hotel. Baška Voda autobusové nádraží je 200 metrů od hotelu, město Makarska je jen 10,5 km od hotelu. Bezplatné parkování je zajištěno.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda