Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Chorvatsku u moře v Villa Steffi. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Chorvatsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Baška Voda může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Villa Steffi rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bašky Vody dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Villa Steffi

BAŠKA-VODA
Krvavica 51, 21320 Baška Voda

Sdílejte ubytování              

Villa Steffi se nachází v centru vesničky Krvavica na Makarské riviéře. Nabízí stylové moderní apartmány s Wi-Fi zdarma a klimatizací. Hosté mohou využívat venkovní bazén a sluneční terasu s výhledem na moře i stinnou terasu s výhledem na hory. Všechny ubytovací jednotky mají moderní vkusný interiér a veškeré vybavení nezbytné pro pohodlný pobyt s možností vlastního stravování. V apartmánech najdete kompletně vybavený kuchyňský kout a vkusnou koupelnu a některé mají i vlastní terasu s výhledem na moře. Všichni hosté mohou na místě parkovat zdarma na soukromém parkovišti. Za domem se rozkládá svěží zahrada s olivovníky. Krvavica je typická dalmatská vesnice s oblázkovými i skalnatými plážemi obklopenými borovicemi. Na plážích si lze vypůjčit vodní skútry nebo výbavu pro windsurfing a další vodní sporty. Nedaleko najdete malý přístav. Městečko Makarska je vzdáleno 3 km. Z vesnice Krvavica až do městečka Makarská se táhne 4 km dlouhá přímořská promenáda. V letoviscích Makarska a Baška Voda, kam je to 6 km, se denně pořádají výlety lodí a rybí pikniky. Villa Steffi je vzdálená 300 metrů od zastávky místních autobusů. Autobusové nádraží se nachází v obci Makarska. Nejbližší vlakové nádraží je ve Splitu vzdáleném 55 km. Na splitské letiště je to 65 km.
Aktuální předpověď počasí Chorvatsko Baška Voda

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda