Mobile Homes Adriatic Camping - Baško Polje

Mobile Homes Adriatic Camping - Baško Polje se na Makarské riviéře ve stínu borovic, hned vedle pláže. Nabízí mobilní domy se zařízenou terasou. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Každý mobilní dům má posezení s TV, kuchyňský kout a koupelnu se sprchou. Přístup k internetu lze zajistit na základě předchozího požádání. V kempu dále najdete Ă  la carte restauraci, supermarket, pekárnu a cukrárnu, vše v okruhu 100 metrů. Dále je zde bar, bankomat a dětské hřiště. Součástí sportovního zázemí je hřiště na basketbal, volejbal, fotbal a tenisový kurt. Baško Polje Mobile Homes leží 500–700 metrů od pláže, podle umístění vybraného mobilního domu. Centrum obce Baška Voda se nachází zhruba 1 km odtud.

Baška-Voda
Baško Polje bb, 21320 Baška Voda


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      6 3 7 8 5 0Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda