Villa Verica

Verica Vila na pozadí hory Biokovo s přímým přístupem na jadranskou pláž nabízí samoobslužné apartmány s balkony a výhledem na moře. Hosté mohou využívat zařízení a služeb sousedního hotelu. Všechny klimatizovaná apartmány jsou vybaveny kuchyňkou s lednicí a kávovarem. Každá z jednotek má obývací část s jídelním koutem a satelitní LCD TV. Všichni hosté mají přístup do bazénu a Ă  la carte restaurace 4hvězdičkového hotelu Milenij, který je hned vedle. Hosté mohou využít také jeho internetové kavárny, lázeňského zařízení s posilovnou a podzemního parkoviště. Vila Verica má 24hodinovou recepci s úschovnou zavazadel. Je vzdálena pouhých 10 km od přístavu Makarska s trajektovým spojením na ostrov Otok Brač. Aparthotel je vzdálen 50 km od Splitu.

Baška-Voda
Set. Kralja Petra Kresimira IV/3, 21320 Baška Voda


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      8 8 4 7 6 6Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda