Villa Gradina

Villa Gradina se nachází 150 metrů od centra městečka Baška Voda. Na nejbližší oblázkovou pláž je to 50 metrů. K vile patří zahrada s venkovním grilem. Ze střešní terasy se otevírá panoramatický výhled na Jaderské moře. Pokoje a apartmány mají zařízený balkon s výhledem na moře nebo hory. Většina jich klimatizovaná. V apartmánech je vybavený kuchyňský kout a všichni hosté mohou využívat také společnou kuchyň. Pro zájemce lze zorganizovat plavbu lodí na ostrovy Hvar a Brač nebo jízdu na raftech po řece Cetina. Na pláži je k dispozici výbava pro vodní sporty. Do dalmatského městečka Makarska je to 11 km. Villa Gradina se nachází 50 km od letiště Split.

Baška-Voda
Ulica Ivana Gorana Kovacica 4, 21230 Baška Voda


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 0 1 6 5 3Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda