Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Mobile Homes ASTI - Camp Baško Polje

Mobilní domy Asti se nacházejí uprostřed borovic v kempu Baško Polje, pouhých 350 metrů od oblázkové pláže. Ve společných prostorách kempu je zdarma k dispozici Wi-Fi. Všechny mobilní domy mají zařízenou terasu, klimatizaci a satelitní TV s DVD přehrávačem. Mají vybavenou kuchyň s jídelním koutem a koupelnu se sprchovým koutem. Hosté mohou využívat veškeré zařízení kempu. Mobilní domy jsou umístěny jen kousek pěšky od obchodu s potravinami a baru v kempu a 250 metrů od zdejší restaurace. V kempu se hosté mohou věnovat různým sportovním aktivitám, včetně stolního tenisu, který je k dispozici zdarma. Přírodní park Biokovo leží 25 km odtud. Centrum města Baška Voda, kde se také nachází autobusové nádraží, je odtud vzdáleno 1 km. ASTI Mobile Homes se nachází 75 km od letiště ve Splitu. Kyvadlová doprava je k dispozici za příplatek. Vedle každého mobilního domu je k dispozici bezplatné parkovací místo pro 1 auto.

Baška-Voda
Baško Polje bb, 21 320 Baška Voda


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 5 8 3 3 4Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda