Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Apartment Baska Voda Obala Svetog Nikole

Apartmán Baška Voda Obala Svetog Nikole se nachází ve městě Baška Voda a může ubytovat až šest osob.Třípokojový apartmán poskytne dvě TV, bezplatné Wi-Fi, klimatizací a obývací místnost. Kuchyně je plně vybavena mikrovlnnou troubou a lednicí. Nemovitost má dvě koupelny, jedna je se sprchovým koutem a druhá s vanou. Pokud chcete, podívejte se na Sv. Mikuláše památník (100 m) a kostel Sv. Mikuláše (100 m). Letiště Split se nachází 56 km od hotelu.Hotel nabízí bezplatné parkování.

Baška-Voda
21320 Baška Voda


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 5 7 7 1 6Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda