Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Bungalows Urania

Atraktivní bungalovy Urania se nacházejí v jižní části města Baška Voda, mezi hustými borovými lesy, v bezprostřední blízkosti pláže, která je výlučně pro hotelové hosty. V hlavní budově je recepce, hospoda, bar a restaurace. V restauraci si můžete vybrat ze 3 jídel, která se každý den mění, dále se zde podává bohatá snídaně formou bufetu, která rozhodně uspokojí vaše chuťové buňky. Komfortní 2patrová budova s bungalovy má na každém patře 2 pokoje s výhledem na šumící moře. Najdete zde vše, co jako stresovaný rekreant hledáte: klid, slunce, pláž a moře a všechny druhy sportovních zařízení. Během několika minut pěšky se dostanete k obchodům, bankám, na poštu či k zastávce veřejné dopravy.

Baška-Voda
Kralja Petra Kresimira Iv No: 9, 21 320 Baška Voda


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 4 2 4 1 6Dovolená v Chorvatsku nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Baška Voda mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Baška Voda ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Baška Voda nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Baška Voda. Další možnost, které můžete v Chorvatsku využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Baška Voda v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Baška Voda